Pakalpojumi

Tīrīšana un spodrināšana

Mūsu valkātajām zelta un sudraba rotām dažreiz ir vajadzīga tikai tīrīšana vai spodrināšana, lai tās atkal izskatītos kā jaunas un priecētu gan pašus, gan liktu apkārtējiem noraudzīties ar sajūsmu. 

Izstrādājumi ar "akmeņiem " ir sevišķi skaisti un labi atstaro gaismu pēc ikdienas netīrumu noņemšanas. 

Rotas tiek tīrītas gan ar ulstraskaņu, gan atdedzinātas, gan spodrinātas (pēc vajadzības). 

Būsiet laipni aicināti !

Atslēgu pievīlēšana / SOS

Atslēgu pievīlēšana ir viens no mūsu pakalpojumu veidiem. Dublikātus izgatavojam visu veidu atslēgām, arī auto. Nozaudētu atslēgu gadījumos ir iespējams izgatavot jaunu. Pakalpojumos ietilpst auto atvēršana, seifu, durvju atmūķēšana. 

Ārkārtas gadījumos izbraucam arī pēc darba laika. Cenas atslēgu pievīlēšanai, sākot no 3,00 EUR (cenrādis veikalā). Pārējie darbi – pēc vienošanās, izvērtējot darbu, apjomu un attāluma km.

Veicam arī šķēru, manikīra standziņu, nažu un gaļas asmenīšu asināšanu.

Juvelierizstrādājumu remonts

Veicam remontu juvelierizstrādājumiem no zelta un sudraba, gredzenu samazināšanu un palielināšanu, aizdarīšu nomaiņu ķēdītēm un aprocēm, jaunu laulības gredzenu izgatavošanu , izkritušo "actiņu" iefasēšanu. Protams, ir daudz dažādu citu nestandarta darbu, par kuriem var runāt klātienē, redzot attiecīgo izstrādājumu.

Cenas remontiem – pēc cenrāža (apskatīt veikalā), bet nestandarta darbiem – pēc vienošanās.

Pulksteņu serviss / remonts

Meistars palīdzēs atrisināt radušās problēmas ar Jūsu pulksteni. Šeit var nomainīt elementu pulkstenim (garantija 1 gads), gan veikt sarežģītāku remontu. Pieņemam uz restaurāciju arī veco laiku sienas pulksteņus. Var samazināt un palielināt metāla aproces pulksteņiem. Mums pārdošanā ir plašs pulksteņu siksniņu klāsts. Ja Jūs izvēlaties mūsu veikalā pirktu siksniņu, tad nomaiņa ir bez maksas.

Cenas pēc cenrāža (apskatīt veikalā) un pēc vienošanās nestandarta darbiem.

Gravēšana

Gravēšanas darbus veicam uz metāla, stikla un citiem materiāliem, kas ir piemēroti šo darbu veikšanai, kā arī uz dažādu izmēru metāla plāksnēm. Gravējam uz sudraba karotēm(ir nopērkamas mūsu veikalā), stikla glāzēm, vāzēm, kuloniem, brelokiem(var izvēlēties no mūsu veikalā piedāvātajām precēm), piekaramajām atslēgām(kāzām) un citiem izstrādājumiem.

Ir iespēja iegravēt laulību gredzenos, kurus var izgatavot pie mums – gan no klienta, gan no mūsu materiāla.

Pie mums gravēšana ir roku darbs, taču ar laiku būs pieejama gravēšana ar datora palīdzību.

Cenas pēc vienošanās, atkarībā no materiāla un citiem parametriem.